زیر سایه الله
در راه الله
سه شنبه 23 آبان 1391برچسب:, :: 3:28 بعد از ظهر ::  نويسنده : یک بسیجی
یک شنبه 21 آبان 1391برچسب:, :: 6:7 بعد از ظهر ::  نويسنده : یک بسیجی

روزه یعنی پرهیز از خوردن و یا آشامیدن.

انواعی از روزه بخشی از کردارهای دینی در برخی ادیان، مذاهب و مکاتب است مانند اسلام، مسیحیت، یهودیت، بودیسم و بهائیت و جز آن‌ها.ادامه مطلب ...


یک شنبه 21 آبان 1391برچسب:, :: 6:2 بعد از ظهر ::  نويسنده : یک بسیجی
یک شنبه 21 آبان 1391برچسب:, :: 5:59 بعد از ظهر ::  نويسنده : یک بسیجی
یک شنبه 21 آبان 1391برچسب:, :: 5:53 بعد از ظهر ::  نويسنده : یک بسیجی
چهار شنبه 17 آبان 1391برچسب:, :: 12:2 قبل از ظهر ::  نويسنده : یک بسیجی

 

 

باراک اوباما پیروز شد

 
 
 
 

شبکه تلویزیونی الجزیره درباره آخرین آمارهای انتخابات ریاست جمهوری آمریکا اعلام کرد باراک اوباما دویست و هفتاد و پنج رأی از آراء الکترال و میت رامنی رقیب وی دویست و سه رأی را از آن خود کرد و اوباما برای دومین بار رئیس جمهور آمریکا شد .


باراک اوباما همچنین پنجاه درصد آراء رأی دهندگان و میت رامنی چهل و نه درصد آراء رأی دهندگان را به دست آورده است .یک شنبه 12 آبان 1391برچسب:, :: 11:59 بعد از ظهر ::  نويسنده : یک بسیجی

در ابتداي انقلاب و زمان حکومت دولت موقت، در سرتاسر کشور، حرکت‌هايي مي‌شد تا جو سياسي جامعه را ملتهب و پيچيده کند. بعدها معلوم شد که مرکز تمامي اين فتنه‌ها و جريانات ضدانقلابي، در سفارت آمريکا در تهران است؛ در حاليکه موضع منافقانه آمريکا نسبت به انقلاب اسلامي مانع از روشن شدن چهره واقعي آمريکا در ميان مردم گرديده بود. به همین جهت، امام خميني، بيانات قاطعي عليه ابرقدرت‌ها و بويژه آمريکا، ابراز فرمودند و خصوصا با ورود شاه به آمريکا فرمان مقابله را به تمامي دانش‌آموزان و دانشجويان و طلاب علوم ديني صادر نمودند. در چنين شرايطي با هدف وادار کردن آمريکا به استرداد شاه و اموال ملت ايران، دانشجويان تصميم به اشغال سفارت آمريکا گرفتند. دانشجويان از دانشگاه‌هاي تهران، پلي‌تکنيک، صنعتي شريف، شهيد بهشتي و ... گرد هم آمدند و طي يک راهپيمايي تا سفارت آمريکا، از ديوارهاي سفارت بالا رفته و عليرغم مقاومت محافظين و آمريکايي‌ها، سفارت را به تصرف کامل درآوردند. در هنگام تسخير سفارت، آمريکايي‌ها، به سرعت مشغول نابود کردن بسياري از اسناد دخالت‌ها و تجاوزارت و غارت‌هاي خود شدند ولي پس از تسخير سفارت به سرعت از نابودي باقي‌مانده اسناد جلوگيري شد و بعدها اسنادي که از لانه جاسوسي آمريکا به دست آمده بود چاپ شده و در اختيار همگان قرار گرفت. به محض انتشار اين خبر، مردم بسياري با خشم و انزجار مقابل لانه جاسوسي تجمع کرده و از حرکت دانشجويان حمايت نمودند. امام خميني نيز در پيامي اين حرکت را انقلاب دوم و بزرگتر از انقلاب اول ناميدند . اين حرکت دانشجويان معترض، خشم آمريکايي‌ها را برانگيخت و آنها که ناتوان از درک ملتي استقلال طلب و آزاديخواه بودند، دست به يکسري اقدامات بر ضد جمهوري اسلامي ايران زدند؛ از آن جمله، فشار آوردن به مجامع بين‌المللي مانند سازمان ملل، سازمان کنفرانس اسلامي، شوراي امنيت و ...، ايجاد جو منفي تبليغاتي عليه دانشجويان مسلمان و برخی اقدامات دیگر؛ اما پس از بي‌ثمر ماندن آنها، به اقدامات جدي‌تري روي آوردند؛ از جمله: قطع کامل روابط سياسي در 20 مهر 1359، حمله نظامی به ایران و تجاوز به خاک کشورمان که به شکست مفتضحانه آنها در صحراي طبس انجاميد و نیز محاصره اقتصادي و بلوکه کردن داراي‌ها و اموال ايران و ... که هيچ‌کدام تاکنون در عزم ملت ايران براي مقابله با ظلم و بي‌عدالتي جهاني و منشا اصلي آن در جهان يعني استکبار جهاني و آمريکا خللي وارد نکرده است.یک شنبه 12 آبان 1391برچسب:, :: 11:59 بعد از ظهر ::  نويسنده : یک بسیجی
شنبه 6 آبان 1391برچسب:, :: 8:52 بعد از ظهر ::  نويسنده : یک بسیجی

محمدحسین فهمیده در اول اردیبهشت 1346 در شهر قم متولد شد.
در سال 1352 در دبستان روحانی قم مشغول به تحصیل شد.
سال تحصیلی به آخر رسیده بود. بوی تابستان می آمد. محمد حسین با معدل عالی قبول شده بود. در سال 1356 به کلاس اول راهنمایی مدرسه حافظ قم رفت.
در سال‌های 1356 و 1357 به پخش اعلامیه‌های رهبر کبیر انقلاب مبادرت می‌ورزید و در زمستان سال 1357 نیز در تظاهرات انقلاب اسلامی شرکت نمود.
در 12 بهمن سال 1357 موفق به دیدار مقام معظم رهبری شد.
آنها شهر قم را دوست داشتند ولی رفتن به تهران برایشان رویایی شیرین بود. دیدن خانة جدیدشان در کرج همه را خوشحال کرده بود.
روزی که برای اولین بار به مدرسه راهنمایی «خیابانی» کرج قدم گذاشت، به خود نهیب زد: همه بچه‌ها دوست تو هستند! هیچ کس غریبه نیست!»
آقای ناظم و معلم‌ها فرمان امام دربارة تشکیل بسیج را توضیح می‌دادند. محمد حسین و داوود روز ورود امام به وطن (12 بهمن) را به یاد می‌آوردند.
حسین! ده روزی که نبودی کجا بودی؟ آموزش جنگی هم آموزش رزمی، هم آشنایی با اسلحه و محیط و این طور چیزها.

 ادامه مطلب ...


چهار شنبه 3 آبان 1391برچسب:, :: 10:11 بعد از ظهر ::  نويسنده : یک بسیجی

مقام معظم رهبری :

مردم آمريكا در واقع به حاكميت اقليت يك درصدي بر اكثريت نود و نه درصدي معترض هستند كه ماليات و پول مردم آمريكا را هزينه براه انداختن جنگ در افغانستان و عراق و حمايت از رژيم صهيونيستي ميكنند.

ممكن است حكومت آمريكا با شدت عمل، اين جنبش اعتراضي را سركوب كند اما نمي تواند ريشه هاي آن را از بين ببرد.

ريشه هاي اين حركت در آينده آن چنان گسترش خواهد يافت كه نظام سرمايه داري آمريكا و غرب را زمين خواهد زد.

جنبش وال استریت چیست؟

جنبش " وال استریت را اشغال کنید " ، متاثر از اوضاع نامساعد کنونی آمریکا است و به سرعت در میان برخی گروه های سیاسی و اجتماعی جا باز کرده است . اولین نشانه ظهور این جنبش به روز 17 سپتامبر باز می گردد که تعدادی از فعالان در برابر ساختمان بورس اوراق بهادار نیویورک در خیایان وال استریت تجمع کردند و اعلام کردند تا زمانی که به خواسته هایشان رسیدگی نشود ، به تجمع خود پایان نخواهند داد . خواسته‌هایی که گستردگی آنها از بیمه تامین اجتماعی هست تا پایان بخشیدن به جنگ‌های آمریکا در جهان و ایجاد شغل برای جوانان. آنچه که این خواسته‌های گوناگون را به هم وصل کرده، این است که این گروه‌ها اعتقاد دارند مدیران مالی در وال استریت هستند که مسبب همه این مشکلات هستند.


 ادامه مطلب ...


چهار شنبه 3 آبان 1391برچسب:, :: 7:58 قبل از ظهر ::  نويسنده : یک بسیجیسه شنبه 2 آبان 1391برچسب:, :: 3:10 بعد از ظهر ::  نويسنده : یک بسیجی

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی مرکز اهرم : مهندس محمود قدرتیان رئیس دانشگاه آزاد اسلامی مرکز اهرم صبح امروز در جمع اعضا بسیج دانشجویی این مرکز دانشگاهی گفتند :  بسیج یعنی پاک ترین انسان ها، یعنی حرکت تلاش مخلصانه، بسیج یعنی ارزش و بسیجی ظلم را نمی پذیرد.
رییس دانشگاه آزاد اسلامی مرکز اهرم گفت: امیدوارم در سال تولید ملی حمایت از کار و سرمایه ملی که فقط با تفکر بسیجی تحقق پیدا می کند بتوانیم به نحو شایسته وظیفه مان را انجام دهیم.
وی با بیان اینکه رسالت ما بسیجیان خیلی سنگین است افزود: امیدواریم با توکل بر خداوند متعال و زیر سایه ولایت و رهبری بتوانیم بسیجی نمونه باشیم.
رییس دانشگاه آزاد مرکز اهرم همچنین مبنای اهداف بسیج و بسیجی افزود: بسیج نباید محافظه کار باشد بلکه باید هوشیار باشد و در اسلامی نمودن دانشگاه به مسوولین دانشگاه کمک نماید.
عادل عباسی مسوول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی مرکز اهرم نیز در ادامه به بیان اهداف و رویکردهای فرهنگی بسیج پرداخت و همچنین گزارشی از برنامه های به اجرا درآمده از جمله برگزاری نشست های سیاسی، برگزاری کرسی های نظریه های آزاد اندیشی، برگزاری کلاسهای فوق برنامه و ارائه سی دی های نرم افزاری جامع این دوره ها اشاره کرد.
در پایان این نشست از زحمات یک ساله  عادل عباسی مسئول سابق بسیج دانشجویی دانشگاه ازاد اسلامی مرکز اهرم تقدیر شد و علی رنجبر بعنوان مسئول جدید بسیج دانشجویی این مرکز دانشگاهی معرفی شدند.درباره وبلاگ

به وبلاگ من خوش آمدید نظر یا دتون نره Welcome to my blog comments or Dtvn s
آخرین مطالبنام :
وب :
پیام :
2+2=:
(Refresh)

<-PollName->

<-PollItems->

خبرنامه وب سایت:

آمار وب سایت:  

بازدید امروز : 9
بازدید دیروز : 5
بازدید هفته : 20
بازدید ماه : 102
بازدید کل : 43070
تعداد مطالب : 75
تعداد نظرات : 20
تعداد آنلاین : 1Alternative content